Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sansa Clip - potíže s istalací hardware

Ahojte!

Sice jsem si tady na poradně už jednoho se stejným problémem našel, ale vysvětlení mi uspokojivé nepřišlo. Jde o to, že mám MP3 přehrávač Sansa Clip. Ten se nabíjí přes USB a přes USB také komunikuje s PC. Když jsem však toto zařízení po reinstalaci systému připojil k PC, objevila se sice hláška o nalezení nového zařízení, že to zařízení je Sansa Clip, ale po chvilce vyskočila další, že při instalaci hardware došlo k chybě a zařízení pravděpodobně nubude správně fungovat. Koukal jsem do správce zařízení, kde se po připojení v položce řadiče USB objeví nová položka velkokapacitní paměťové zařízení USB. To se ovšem cca po 30 sekundách označí žluto-černým vykřičníkem a nabíjení se zastaví (zařízení nelze spustit; kód 10). Tak jsem ovladače odebrál, znovu nainstaloval. Pořád totéž. MP3 se v PC nikde neobjeví, ani jako velkokapacitní USB jednotka. Ani se nanabíjí - tedy zřejmě. Jenomže před reinstalací OS (Win XP Home; SP3) vše fungovalo bez problémů a v PC mladýho (stejný OS) také funguje. Vůbec si nevím rady. Nemáte prosím někdo nápad, co s tím?

na microsoft download centri hladajte nepovinný update pre 8GB pamäťové médiá a wxp,zrejme patríte k menšine užívatelov,ktorí majú hardware,na ktorom sa v kombinácii s wxp vyskytuje problém zlyhávania pripojenia zariadení s pamäťovými médiami,je to známy problém,ktorý sa prvýkrát objavil pri používaní 8GB SDHC kariet/ a je aj takto označený na download centri/,na ktorý je už update,keďže sa týka malého počtu hw kombinácii,update je nepovinné a treba si ho nájsť a stiahnuť manuálne,pôvodne je určený na inštaláciu len na takto postihnuté počítače-ak to medzitým nezmenili,update nevyžadovalo WGA validáciu