Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem canon i455 - chyba Není instalována příslušná tisková hlava

Zdravím mám již celkem dlouho tuto tiskárnu a najednou mi píše toto....Není instalována příslušná tisková hlava...nainstalujte přislušnou tiskovou hlavu....znamená to že je po tiskárně(hlavě) samo jsem zkoušel přeinstalovat ovladače a všechno možné ale bez uspěchu.

Změna předmětu, původně: canon i455
Změna kategorie, původně: Hardware (host)

Mě se zdá že si pletete tiskovou náplň (to je to co se mění často) a tiskovou hlavu (to je to co se mění u canonů tak jednou za dobu života tiskárny a je to mastný.Pokud to vyměnit nejde,nebo už se to nedá sehnat tak je konec). Tisková hlava u tohoto modelu není výměnitelná /i kdyby byla a dala se sehnat tak obdobná stojí se sadou náplní 1500- 2000/. Můžete to pro dobro duše dát někde do servisu kde se na to kouknou jestli není přetržený nějaký kablík nebo to můžete rovnou vyhodit a koupit novou tiskárnu.