Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem uTorrent

Prosím vás poratte mi stahuju si filmy přes utorrent a rychlost downloadu se pohibuje okolo 30.00 kb za sekundu ale když normálně stahuju tak se to pohibuje třeba okolo 400 kb za sekundu nejde ten utorrent nejak zrychlit.

Pohyb závisí na tom, jakou jednotliví seedi pustí rychlost. Pokud stahuješ od mála zdrojů (a ještě pomalých), nemůžeš čekat zázraky. A nijak to neovlivníš.

Proč nestahuješ tedy fimy z Rapidu, kde by ses kromě větší rychlosti navíc nemusel dostat do konfliktu s Autorským zákonem (jako se dostáváš v případě použití torrentu, kdy data zároveň uploaduješ, poskytuješ jiným)?

keď chceš sťahovať, užívať si filmov, tak si zaplať alebo vynalož aspoň nejaké úsilie a zisti si, nauč sa, ako to funguje. Tá absolútnu lenivosť niektorých jedincov, " nejde to, nejedo to, sousedovi to jede, kamarádovi to jede "