Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Error ovladace

Ahoj,
v posledni dobe, coz je od vcerejska mi vzdycky pri hrani World of Warcraft po chvilce zcerna obrazovka znovu se nahodi a ve windowsech mi to napise ze ovladac prestal pracovat a byl uspesne obnoven, zkousel jsem procistit vetraky, a celej pocitac od prachu, ed zkousim nainstalovat nejnovejsi aktualizace a ovladace. Nikdy pred tim mi to WoWko nedelalo a to ho hraju furt na stejne sestave 2,5 roku. Treba kdyz spustim Call of Duty 4, CSS, Pro Evolution Soccer 2009 tak mi to jede uplne v pohode na max detaily.
Jinak moje sestava:

Windows Vista
2 GB Ram
298 GB na Hardisku
Graficka karta Ati Radeon x1650 series
Procesor AMD athlon 64 Processor 3500+ 2.21 GHz

Prosim poradte mi co s tim.
Predem moc dekuju

Prepalit sa nic neprepali, ale teplotou mohli byt namahane napr. kondenzatory DC menicov grafiky a uz nemaju tak dobre vlastnosti ako predtym a preto to moze blbnut. Ale to by blbo hier viac tipujem (resp. vsetky narocnejsie by blbli). Ci to je SW alebo HW problem zistis asi len novou instalaciou Win

Já mám podezření na grafiku..ale jestli to tím nebude budeš mít doma zybtečně dvě. Většinou to vyjde lépe dát pc do servisu nebo si grafiku někde půjčit na vyzkoušení.