Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dell optiplex260, keyaboard error

zdravím, mám takový menší problém. při nabíhání pc mi nabízí vstup do biosu klávesou f2. většinou při prvním startu se dostanu do biosu bez problémů, při restartu zmáčknu f2 a pc napíše keyboard error , windows najede, ale nejde ani myš ani klávesnice. nevíte někdo kde je problém? díky

Delly GX260 používám.
U nich záleží na tom, kdy tu klávesu zmáčkneš. Výchozí nastavení je takové, že při nabíhání DELLu se na obrazovce zobrazuje naplňující se bílý pásek. Kousek před koncem se nahoře objeví výzva na zmáčknutí F2. Pokud zmáčkneš F2 dřív, vyhodnotí se to jako "Keyboard failure". Jestli máš zobrazování výzvy v SETUP BIOSu vypnuté, počkej až ten pásek poskočí těsně před konec, pak mačkej.