Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video: nejde překódovat obraz

Opravdu záhada.

Mám tu video, co jde přehrát programem VLC. Nedojde k chybě ani při otevření, ani při přehrávání.

Ovšem, otevřu-li toto video v AviDemuxu, mám místo obrazu jen zelenou plochu (v celé délce videa). Ani po překódování do x264 se to nezmění - chybí obraz, zobrazí se jen zelená plocha.

VLC podává tyto informace: (viz obrázek).

Opravdu to nechápu, tohle vidím poprvé v životě. Napadá vás, co s tím?

Pavel

vyzerá to na problém s video overlay podporou v ovládačoch grafickej karty,pokial máš nvidiu,skús použiť matrox yuv patch,na nvidiách obvykle zaberal,aj ked matrox varuje,že je použitelný len pre matrox grafiky,ale zvyklo to zabrať podobne ako oprava pre g400 v divx.

Dobrý den,před lety jsem se setkal s podobným problémem u programu cool edit pro,pracuje totiž s videem,které má obrázky pouze na celá čísla,nikoli jak u vás 24,999625,to je možná základní problém.Trvalo mi to,než jsem na to přišel,prostě porovnávací metodou,některá videa šla a některá nikoli,tak jsem hledal rozdíly.Nefunkční jsem přeuložil na celá čísla v počtu snímků v prográmku STOIK Video Converter a vše OK.