Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapomenuté heslo

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, co mohu a jak, udělat pro to, abych se mohla přihlásit na pc, který jsme dlouho nepoužívala a mám tam nastavené heslo, ale nedokáži si vzpomenout, co je to za heslo, ani přes danou nápovědu k heslu, která se mi zobrazuje. Jde o notebook Acer. Děkuji.

heslo má byť také že sa nedá zabudnúť, každý má niečo čo má zafixované a k zneniu sa vie dopracovať, napr: kresťania : otce_ktory_si_na_nebesiach, po úprave "otcektory" alebo "nanebesiach"

ja mám iné heslo, takzvané ťažké

uz _len _22_dni_prosim_nezabudni, po úprave: 22dniprosim_

je to stare ale na toto musim reagovat. Super rada, moja macka sa vola micka, lahko si to zapametam a tak to pouzijem. Samozrejme nielen na admina a svoj ucet ale aj ako heslo na ICQ, travian, azet, facebook a ostatne stranky. A potom uz len mozem cakat kedy niekto kto ma pozna bude chciet narobit skodu a tak zacne od kraja hadat hesla, este lepsim prikladom je obycajny hacker-zaciatocnik ktory si vase heslo vydoluje z nejakej nezabezpecenej stranky (amatersky blog) a potom si mozte buchat hlavu o stenu. A k tomu tazkemu heslu, je absolutne jedno ci pouzijes vymysleny polonezmysel alebo tvoj super vytah z textu pesnicky. Ak pouzivas viac hesiel po pol roku sa ti to tak ci tak popletie ak si to niekam nezapises.