Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem flash disk

Zdravím,

chtěla bych si koupit flašku, můžete mi napsat, která z těchto značek je nejlepší?
Pretec
Verbatim
Kingston

Nebo mi napiště, kterou jinou značku by jste mi doporučili.

díky všem

okrem kapacity by som odporal zistit aj rychlosti zapisu a citania /kvalitne modely sa blizia ku 20mbps zapis a 30mbps citanie/, ono nie je problem kupit 32GB flash za 'levny peniz', ale potom cakat kym sa skopiruje 4GB film 20minut tiez nie je ziadna slava...