Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Proudění vzduchu v CASE

Zdravim,budu si dávat do svého CASE dva další 12V ventilátory s 2000RPM.Hledal jsem na netu jak by to mělo správně být a našel jsem tohle :
http://www.pcforum.sk/spravne-proudeni-vzduchu-v-c ase-vt1332.html

Co myslíte?Ve svím PC bych to udělal tak jak to vidíte na fotce.

Ve vašem případě je rozumné osadit dopředu dolů ventilátor nasávající chladnější vzduch dovnitř (a tím zároveň omezit nasávání teplého vzduchu od topení) a ventilátor nahoru, který bude vzduch vyfukovat. Potud souhlasím. Ještě ale doporučuji dát mezi topení a počítač nějakou překážku, třeba tác z jídelny, poličku apod. Pomůže to.