Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Doporučte webkameru do pětistovky české měny - pouze osobní zkušenost

Ave. Asi me zastrelite (dlouho to tu nebylo, co...), ale ac jsem pouzil hledani, vysledky me neuspokojily. Shanim pro dobreho kamose 1,3Mpx webku, ktera:

1. Bude mit bezproblemove ovladace pro WXP (pozdeji pro W7)
2. Bude mit netrhavy obraz pri konektivite 4/512, minimalni systemove naroky; primarni pouziti Skype
3. Ma integrovany mikrofon, sponu na LCD monitor (slouzici zaroven i jako stojanek na stole)
4. "Prisviceni" infra diodama mit nemusi

Asi tak vse. Ja nejake webky obcas prodam (Creative, Logitech, Canyon), pro tohoto sokolika ovsem chci co nejpriznivejsi pomer ceny/vykonu (kvality) - proto bych prosil osobni zkusenost. Podelite se se zkusenostmi?

Roz/h/reseni:

Vic se mi pozdavala Philipska (hlavne kvuli oddelenemu mikrofonu), ale z duvodu ceny (kamos neda pres petikilo) jsem objednal MS VX-2000. Tu muzu mit za ctyri kila a kvalitou se mi jevi jako dobra volba. Dik za vas cas, vyreseno.

Exhumace.

Tak ta mrchosofti webka (resp. jeji ovladace) se odmita nainstalovat bez pripojeni k Netu. Neni to problem (snad ma kazdy router, ne?), ale beru to ze strany MS jako primy utok na mou osobu ]:). At je had po*ebe svym dvojitym ko*otem.