Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno easy vypalovací program

potřeboval bych vypálit film na dvd a nechce se mi na ntb instalovat půl hodiny nero,takže se ptám,zda je nějaký free program,který je během chvilky stahnutý i nainstalovaný?
díky

tyjo, to fak existuje? neznám.
vím že k vypalovačkám přikládají kriplware, kde je u nových verzí vždycky otrava najít co všechno zas vypnout.
nero start smart essentials - snad ani nechcu vědět co tím názvem jazykotepci mysleli.

na stránkách originálu čtu že to není pro byznys použití - škoda, myslel jsem že bych mohl vyházet přeinstalované v.7 co nám chodí od agilentu.