Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zvyseni hlasitosti filmu?

Zdravím,
zrovna jsem si chtel pustit filmek Tobruk, ale na kolejich mam bohuzel jen sluchatka, zadny bedny..Cely problem je v tom, ze hlasitost filmu je na dost nizke urovni. Nebyl by nejaky tip, jak cely film jednoduse zhlasit?za pripadne tipy a rady dekuji...

Zdravím,
prosím vás, sem úplná lama,ale mám problém s myší, který mě otravuje a nemohu nikde po netu najít radu. Čas od času se mi stane, že cosi zmáčknu, odklepnu, myslím, že asi někde na myši, a od té chvíle mi rolovací kolečko na myši nefunguje k rolování stránky,ale k regulaci hlasitosti zvuku. Neporadíte mi, jak to vždy zase vypnout? Mám klepací pazoury a tak prostě občas tuhle funkci zapnu aniž bych chtěla. Moc díky Eva