Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Univerzální program na přenastavení a přiřazení kláves?

Existuje nějaký univerzální program na přenastavení kláves u klávesnice, nebo přiřazení některých kláves k myši? U klávesnice by se mi hodilo, si třeba klávesu F1 přehodit na klávesu Y...nebo třeba u myši, bych chtěl hodit klávesu F1 u čtyř-směrného kolečka myši na pohyb do prava a F2 na pohyb do leva.

Existuje něco takového?

díky

Nevím, jak v HotkeyP, ale v tom AutoHotkey stačí vytvořit soubor neco.ahk a v něm:

SetKeyDelay, 10, 50
WheelLeft::Send, {F2}
WheelRight::Send, {F1}
y::F1

Pak stačí (při nainstalovaném AutoHotkey) na soubor poklepat (spustit, ukáže se ikona vpravo dole u hodin) a máš to, co chceš.

Tam kde mas F1 (2) zadas klavesu ktoru ked stlacis, vykona sa prikaz, teda stlaci sa ina klavesa, to nastavis takto:

Prikaz: Makro
Parametry: Y

Vsetko ostatne nechaj prazdne. Takto sa po stlaceni F1 stlaci Y. Co sa tyka kolieska doprava, v poli kde mas na screenshote F1 musis mat kurzor a potom pohni kolieskom doprava, malo by sa ti to ukazat, ale uz som pisal ze to nemusi vzdy fungovat. Ked mas SW k mysi, tam si nastav nejaku skratku a tu uz potom mozes pouzit v HotkeyP.

Neviem ci som pochopil co presne si chcel, ak nie, tak napis presne co sa ma vykonat po stlaceni akej klavesy.

Inak HotkeyP dokaze zmenit klavesy/skratky aj v jednotlivych programoch, takze si mozes zmenit Y a Z napr. len vo Worde a pod. Hlavne napis presne co potrebujes, tak si skor poradim.