Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem I/O panel Creative

Čus,
nedá se někde koupit samotný I/0 panel jak je u zvukovky Creative X-Fi Platinum ? - na creative píšou že bude samostatne prodejny ale nejak neni :-(
Jde mi o samotny panel + kabel (do 500 kč) nebo i s dálkovým ovl. (do 1000kč)
popř. neprodá někdo :-/
dik

Stačila by mi ta princezna :-D. Dneska ráno mi ten panel totiž přinesli včetně jedné karty SB Live! k prodeji do komise (akorát zapomněl doma tu propojovací xˇandu). Jeden panel je teda u mě k dispozici. Přijímám nabídky. Kdybych řekl, co ten týpek za to chce, tak se mi tu všichni vysmějou :)).
//Edit: Můžeš si to přestříkat černou sprejí. Tak jsem jednomu zákazníkovi stříkal CD-ROM, protože jsem černou zrovna nesehnal a on chtěl do černé kastle ausgerechnet černou mechaniku.