Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem konfig. soubor aplikace m. office outlok

Dobrej prosim Vas pokouším se nainstalovat program který má jediné instalační souboty pravě naky konfiguracni soubory aplikace microsoft office outlok . Dyž na to pokliknu tak to neví v čem se to má otevřit a najede to na nakou stranku na netu kde stoji
eu = 10.1/DB 01234 18406843 11111141111111131111111111114111211111112222111111
. Jestli nevite jak tu aplikaci nainstalovat. Dik. Pepa

Takže ty tvrdíš, že instalace programu "BMW Road Maps" obsahuje dva souboru o celkové velikost 3 /slovy TŘI/ kilobajty? ::) Tak to asi (určitě) není celá instalace. A můžeš vysvětlit, co s tím má společnýho MS Office Outlook? Nějak nechápu... ::)

Ptal jsem se na příponu souboru, kterou jsi zase zamlčel.

To, že se jedná o soubory aplikace Microsoft Outlook znamená pouze to, že je máš k Outlooku asociaované - nikoliv že se mají skutečně otvírat v Outlooku (což je v tomto případě blbost).

Myslíš, že aplikace BMW Road Maps bude zabírat 3 kilobajty? Odkud jsi tu aplikaci "sehnal"?