Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Virus kde?

Zdravim,
může se virus ukrývat ve videu,nebo obrázku?Můžu dostat virus prohlížením stránek se stream videem,aniž bych cokoli spouštěl,nebo dokonce instaloval?

díky!

loading...

Mozne je vsetko, aj dostat vir bez interakcie (ak behate po nete pod windows admin uctom). Prehliadanim obrazka asi tazko. Spustanim neznamych suborov z internetu ci mailu o to rychlejsie. Sledovanim videa tiez nie, instalovanim vselijakych "fake" prehravacov z netu o to skor.

Mám namysli porno stránky.Většinou sem po nočnim prohlížení musel po čase reinstalovat os.A to sem nic neinstaloval,ani nic podobnýho.Nevim jestli si IE neukládá nějaký "sračky" z takovejch stránek.Ale i přes to,že sem to čistil a to hlavně tracking cookies,tak se mi system o dost zbrzdil.Možná by pomohlo Filtrování InPrivate?

To je různé RedTube je bezpečné porno stejně jako youtubporn jsou to oficialní stránky ale taková ta videa volně ke stažení kde jsou různé spywary je lepší nepoužívat ale ten RedTube to je jako Televize podobně jako YouTube kde jsou slušná videa i pro děti RedTube je erotická obdoba YouTube