Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS K50IN-SX152

Ahoj,
mám problém a nevím co s tím...pořídil jsem si tenhle Notebook.Nahrál jsem si do něj Win XP SP3,nainstaloval ovladace z cd,directx 9.0c,a další programy.Pak že vyzkouším nějakou hru.Tak jsem si sehnal Race Driver GRID a Call of Duty World At War.Normalně jsem to nainstaloval spustil vše běželo tak jak má ale do tý doby než jsem se dostal do hry.Uplně šíleně se to kouše i na nejmenší detaily,sice ne tolik ale kouše a hra je nehratelné.Na youtube jsem našel video jak na tomhle notebooku hraje přesně CoD a ukazoval i nastavení grafiky tak jsem to podle něj nastavil a prostě kousanice jak hrom...Prosím pomozte Dík

zdar, hele mam uplne stejny problem mam taky ASUS K50IN-SX152.. kdyz jsem ho koupil tak jsem opravdu hral i CoD modern warfare 2 a slo to v poho. Ted ho mam asi 2 roky a nezahraju si na nem pomalu ani warcraft 3 jak se to seka...zkousel jsem snad vsechno aby to prestalo preinstaloval jsem i winy.. asi to bude fakt notebookem proste podelal:(