Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Program na úpravu hlasu

Ahojte, předem se omlouvám, že zas otravuju s pitomostí, ale chtěl bych se zeptat, jestli někdo prosím vás nevíte o nějakým jednoduchým, pokud možno českým programu, kterým by šlo všelijak měnit hlas. Jako že bych si nahrál nějakej text a pak ho mohl všelijak měnit. Jestli někdo o něčem víte, budu vděčen za jakoukoliv radu. Děkuju moc.

Co Audacity?
audacity

Audacity je volně dostupný zvukový editor a rekordér. Audacity je freeware, který je šířen pod licencí GPL. Program tedy můžete využívat pro osobní nebo podnikové účely, dále jej šířit, nebo upravovat. Tento zvukový editor a rekordér můžete využívat pro Windows, Mac OS X a GNU/Linux. Audacity vám umožňuje přímé nahrávání zvuku, převod nahrávek z pásků a desek do digitálního záznamu, editaci zvukových souborů ve formátech Ogg, MP3, AIFF a WAV, změny rychlosti a ladění nahrávek, stříhat, rozdělování a míchání nahrávek a mnoho dalšího. Program je vybaven velkým množstvím efektů, jako je Echo, Delay, nebo tremolo, rozumí si také s paginy VTS (Windows) a LADSPA (MacOS, Linux).

Tento freeware si přes svou funkcionalitu zachovává velice jednoduché a intuitivní ovládání. V programu je k dispozici čeština, navíc, najedete-li kurzorem myši na některou z nabídek ovládacího panelu, zobrazí se vám v levém dolním rohu její popis.

To co chceš budou ty efekty.