Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou Desku+Grafiku+Procesor

Mam stary PC(deska Asus m2npv-mx + integr grafika,Procesor 1.8Ghz, 2GB pamet 800MHz, HDD 120GB) jelikoz mi bylo receno ze Upgrade mojeho stavajiciho PC se uz moc nevyplati rozhodl jsem se pro Koupi nove zakladove Desky+GK+Proc, Pamet + HDD chci pouzit ze stare sestavy

Pc by mel byt urcen prevazne na Hry,3D aplikace(modelovani),internet a podobne. Chtel by jsem 2 jadrovy Procesor, 7.1 zvukovka, dalsi necham na vas

Cena do 8000Kc

Predem Vsem dekuji

Obecně blbá doba na upgrade, ceny jsou nahoře hlavně GK. Nechceš počkat do ledna ?

Ten disk je pata nebo sata ? Protože nové desky mají jen 1xide konektor...Popřemýšlel bych o této možnosti - koupit dvoujádro procesor někde na aukru, nejlépe 6000+, desku zatím nechat starou, koupit slušnou grafiku+to LCD (jaký má smysl vylepšovat PC kvůli hrám a začít šetřit na grafice...??)

Než to udělat blbě ä s kompromisema tak radši počkat..

Disk je Sata.
Na aukru uz jsem kukal po Athlon 64 X2 6400(6000). ten by sel v poho.. ale nemam jistotu s grafikou.. Mam doma jednu grafiku ale nedokazal jsem mi ji ani za boha rozjet. Ikdyz sem v BIOSu prepl grafiku z On The board na PCi-E proste nenaskocila.. takze se bojim at neni neco s PCi-E slotem. ikdyz v nem zatim nic nebezelo.. od koupi desky jsem jel jen na integrovane.