Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevírání souborů

Při otevírání souborů v programu Explorer se mi stane, že na obrazovku začnou naskakovat prázdná okna Windows In.Explorer(strašné množství), nelze to nijak zastavit ani ukočit nebo vypnut, na nic to nereaguje. Musím honem restartovat celý počítač.Nevíte o jakou chybu se jedná nebo v čem je závada, díky.

Při otevírání souborů v programu Explorer

To znamená co? Myslíš Explorer nebo Internet Explorer? A jaké soubory otevíráš? Nebo máš snad na mysli internetové stránky?

"strašné množství oken" -> nemáš v počítači náhodou spyware nebo vir?

nedá se říct že to je chyba, protože s dnešními prohlížeči a mail klienty si tam ten spyware instaluje uživatel sám - potvrdí co nemá.

jde taky pozabíjet různými správci úloh zároveň s kontrolou "autoruns", případně detalní prohlídkou logu z různých hijackthis.

ale co, jako samoadmin to máš za chvíli zavirované znovu, jako by perly paroubkům házel.