Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HTC HD2 - nastavení jazyku....prosím pomoc

Dobrý den, mam problém se změnou jazyka u HTC HD2. při prvním spuštění asi na dvě sekundy naskočila obrazovka, která nabízela volbu mezi AJ a ČJ. Ta ale téměř okamžitě zmizela a já nestihl zvolit češtinu. Nevíte, jak jinak češtinu nastavit? Ve složce setting->system->regional setting zvolím Czech, ale jazyk je pořád anglický. Několik slov jako: listopad, atd...je česky, ale jinak menu, htc sense, všechny texty v AJ. Po volbě v těch setting na "czech" mě mobil upozorní, abych ho restartoval....možná ho jen špatně restartuji.

Než se někdo zeptá....ano, mobil byl zakoupen (alespoň údajně ) s českou lokalizací.

Děkuji všem za případnou pomoc

Na hlavní obrazovce prostředí Sense (TouchFLO 3D) vyberte záložku Settings (Nastavení) a následně položku Security/Factory reset (Zabezpečení/Tovární nastavení). Do dialogového okna zadejte kód 1234 a potvrďte. Mne toto pomohlo.