Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 - jak spouštět programy z druhého oddílu s Vistou?

dobry den dneska jsem si nainstaloval win7 a mam takovy problem...mam HDD rozdeleny na dva oddily na C mam vistu a na D win7 no a pri spusteni win7 tak vsechny programy co jsem mel na viste tam jako kdyby nemam, protoze si to na D:/ vytvorilo svuj program files... jak mam udelat aby to bralo data z byvaleho C:/ disku? diky ;-)
Změna předmětu, původně: windows 7 (karel)

Programy sa nedaju len tak prenasat, od toho je instalacia.
Ked chces program vo Win7 tak ho nainstaluj vo Win7. Z toho dovodu programy patria na C: ptz su instalovane do tych Windows ktore su na C, a v inych Win tie nainstalovane programy nepojdu spustit.
D: je na data (ano, data nepatria do dementneho mrkvosoftieho C:\dokumenty a nastavenia, ale do D:)