Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak blokovat stránky na internetu

Ahoj všichni,
moje děti se dostávají do věku, kdy začínají brouzdat a hrát hry na internetu a tak bych rád zablokoval stránky, na které mají jěště dost času a které by mohly (ikdyž zatím zcela náhodně) spustit.
Poradíte mi jak na to?

..vyjmenovat všechny povolené.

máš do konce příštího roku co dělat. mezitím vzniknou nové zajímavé stránky které budou potřebovat navštívit..

snad fungují i nějaké filtry (jako proxy?) co blokují stránky na základě vyjmenovaných slov, ale to si ani nepokecají se spolužáky :-|