Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem připojení pomocí protokolu IPv6 omezeno

Ahoj mám dotaz. Dneska mi z ničeho nic přestal jít net...volala jsem na poskytovatele (kabelová internet) jako co se děje. No a oni mi řekli že žádný problém u nich není, žeje u me. No tak jsem nastavila podle návodu masku, adresu IP atd.(dřív jsem mela nastaveno automatické získání) no a internet se rozjel ale některý stránky mi nejdou otevřít. Jsou to běžný stránky na který nebyl nikdy problém vlíst. No a v okně Připjení k místní síti - stav mám připojení pomocí protokolu IPv6 OMEZENO. myslim si, že by tam mělo být určitě povoleno, to tam bylo vždycky. Nevíte co s tím?

No tak jsem nastavila podle návodu masku, adresu IP atd.(dřív jsem mela nastaveno automatické získání) no a internet se rozjel ale některý stránky mi nejdou otevřít.

vypadá to jako problém s něčím dns - nejspíš ti kromě ip adresy a brány řekli i tuto adresu, když máš ruční nastavení. také tato adresa by měla patřit k zzechbone.cz

ip verze 6: doma ti k ničemu není, klidně ho zakaž a nebude tě obtěžovat chybovými hlášeními.
vistu nevedu, takže ti nepopíšu na co přesně kliknout, ale slovu zakázat snad rozumíš.