Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čeština pro Catalyst

Existují ovladače catalyst v češtině? Jedná se o mobilní grafiku ATI 3470 v notebooku Lenova.
A ještě jeden dotaz na češtinu nebo návod k používání obslužného programu ThinkVantage u Lenova. Existuje ? Díky za radu.

multilanguage verzie ovládačov pre ati majú už niekolko rokov češtinu ako súčasť inštalačiek,jazyk sa volí v ovládacích paneloch po inštalácii,pokial stiahmneš a nainštaluješ eng verziu ovládačov,iný ako anglický jazyk už dodatočne nepridáš