Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím nahradit Ati x1900?

Dobrý den,

máte někdo tip čím nahradit starou a hlavně dosluhující grafiku ati radeon x1900xt? Tohle byla ve své době slušná grafika, ale doba se změnila a žádné dělo nepotřebuji. Stačí mi aby měla podobný výkon, a samozřejmě malou cenu. díky za radu.

Honza

Obrazové artefakty, většinou než se karta ohřeje, pak zmizí. Někdy nenajede vubec, no signal. Asi odchází video pamět. Zdroj je tam 450. Cena grafiky co nejnižší. Už to není primární komp na hraní, stačí něco na čem se dá jěště něco uhrát.

Osobně vlastní HD4670 do pcie a rozjede to krasne hry. Far cry na ultra 1920na1200 bez AA 29fps ja vím zadny zazrak ale za 1600kc to je vic nez slusny kdyz GeForce 8500GT stoji 1400Kc a dava na stredni 800na600 z tezi 24fps :D:D zalezi ale na CPU a na Ramkách

Doplním... HD4670 pri mých taktech GPU 780Mhz/pameti 850Mhz nevystupuje vys nez 42stupnu napajím to zdrojem eurocase 350w :D chce to vymenu bojim se ze to schori :(.... diky teto poradne jsem prisel ze tyto zdroje jsou jakysi shit sice uz ho pouzivam 3 roky a nic ale diky poradne se bojim...over si znacku zdroje a napis nam ji