Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrastění zvuku

Dobrý den, mám zvukovou kartu Theatre x-treme 5.1 napojenou na dvě bedničky přes redukci. Ovladače mám správně nainstalované, ale vyskytl se problém - když pustím písničku, hraje v pohodě, po pauznutí a opětovném spuštění v ní chrčí, po dalším pauznutí a puštění chrčí a když to takhle udělám až třeba po čtvrté, hraje čistě. Nevíte, v čem by mohl být problém? Děkuji.

Úplně se v té záplavě informací ztrácím...

V jakém formátu je písnička? V jakém programu ji přehráváš? V jiném přehrávači se to chová stejně, taky chrastí? Dělá to u všech písniček? Aktualizaci ovladačů zvukovky jsi zkoušel? Není zvukovka v nějakým konfliktu s jiným zařízením (Správce zařízení)?