Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problemy s PC

Zdravim

Pred par tydny jsem si koupil nove PC a od té doby s nim mám problemy s grafikou ve hrach a neustále bliká LCD.
Zde je má sestava:
MB----MSI P6NGM-FD - nVidia MCP73PV DDR2 800, VGA + PCIe x16, SATA II, RAID, USB2.0, GLAN sc775
http://www.pcmedia.cz/p4252-msi-p6ngm-fd-nvidia-mc p73pv-ddr2-800-vga-pcie/

CPU---INTEL Pentium Dual-Core E6300 - 2.80GHz
http://www.alza.cz/intel-pentium-dual-core-e6300-d 119006.htm

HDD---SEAGATE Barracuda 7200.12 320GB
http://www.alza.cz/seagate-barracuda-250gb-d115555 .htm

RAM---4GB (KIT 2x2GB) DDR2 800MHz PC6400 CL5
http://www.alza.cz/zeppelin-4gb-kit-ddr2-800mhz-ch ladic-d112092.htm

GK---ASUS EN9800GT/DI, 1GB DDR3 (1800MHz), NVIDIA GeForce 9800GT (600MHz), PCIe x16, SLi, 256bit, DVI, HDMI
http://www.alza.cz/asus-en9800gt-di-1gd3-d140192.h tm

CASE---ASUS MiddleTower TA-D52 černo-stříbrná (black-silver), 4x 5.25", 1x externí + 7x interní 3.5", HD audio, USB2.0, bez zdroje

ZDROJ---LC POWER LC6600GP, 600W ATX 2.2, aktivní PFC, 4x SATA, 120mm ventilátor

Soucasti je jeste chladic CPU a dva pridavny ventilator do case.
-------------------------------------------------- -------------------------------------------------- -----------------
Pri beznem pouzivani-internet,icq,filmy, je vse v poradku.Ale jakmile spustim jakoukoliv hru,starou ci novou,tak se po kratke dobe objevi podivne obrazce,rozpadnou se textury a PC zamrzne.
Skousel jsem davat nove ovladace na grafickou kartu a nepomohlo to.Dokonce jsem opakovane reinstaloval WinXP SP2 a dal nejnovejsi ovladace ze stranek vyrobcu komponent a take nic.PC jsem dokonce zanesl k reklamaci kde mi pouze vymenili GK ze pry na ni byli vadne jakesi *artefakty*. Ale po doneseni PC domu a zapnuti a reinstalaci vseho, problem stale pretrvava.
V obchode kde jsem PC koupil mi rekli ze je to jen ovladaci.Ale ty uz jsem tolikrat menil(a to nemluvim o reinstalaci WinXp) ze uz fakt nevim co s tim.
Co se tyce PC nejsem uplny laik,drobnosti-vymena ram,gk,hdd,reinstal a instal cehokoliv si delam sam, ale v tomto pripade uz nevim kde je problem.
A navic je PC z obchodu tzv.zaplombovano a tudiz do nej ani nemohu nahlednout.
Jakekoiv dalsi otazky nebo rady na tento problem,piste bud zde nebo na bcoudy@seznam.cz

Jeste prikladam link na stazeni souboru kde jsou screeny z her a vypisi z DXDIAG a jinych drobnych utilit.
http://rapidshare.com/files/311062764/PC_problem.r ar.html

Delal jsem i test na 3D Mark 2006 a PC vzdy zacne zlobit v prvni ci druhe animaci a sekne se.

Diky za rady.

to je daň za zaplombovaný počítač - nevím proč od takové firmy kupuješ.
buď jim to vrať že to nefunguje, nebo ať to dají do servisu/obnoví originální instalaci.

například: jak chceš u zaplombovaného pc vyresetovat cmosku?
je časování pamětí v pořádku - není to už od nich přetaktované?

Originalni instalace zadna nebyla.
Koupil jsem u nich jen komponenty a za priplatek provedly montaz a pry *odladeni a zahoreni* komponentu.
Na reklamaci jsem to uz u nich mel a jen vymenili GK, pry byli vadne jakesi artefakty ???
Jenze to nejde dal.
A mam to trochu z ruky na noseni do obchodu.
A pred tim nez to tam zanesu chci znat nazory a rady i z jinych zdroju nez jen od obchodu a jejich zamestnancu.
Cus a dik