Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows media player 11

Dobrý den,

chtěl jsem se zeptat, jestli někomu tento player přehrává videa ve formátu wmv. Mě tento formát nepřehrává. A starý player to přehrával.

díky

Většina těch slavných codecpacků je založena na ffdshow. V ffdshow, pokud codecpack není úplný magor je pro windows video zatrženo použití jeho (windowsích) přehrávacích filtrů.

řešením je přeinstalovat WMP. Ten tvůj "codecpack" obsahuje FFDShow 17.02.2005 alpha. To si nainstaluje jen blázen, nebo tester. Ten ffdshow je hodně archivní.