Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem heslo do RAR

stahnul sem si njaky archivy z netu, ale chtej po me heslo pro rozbaleni. autor za hesla chce tezky dolary. poradite, jak to heslo zjistit? myslim neo rychlejsiho nez mit celej tejden pustenej bruteforce atack.
dik

Myslel jsem samozřejmě situaci, že má odněkud stažený velkoobchodní ceník a nemůže jej rozbalit. Takže na základě www adresy onoho velkoobchodu by se mu dalo poradit, jak se jednoduše stát dealerem a tím pádem získat právo (=heslo) *rar archív rozbalit.

8-):beer: