Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem wifi adapter

dobry den,potreboval bych poradit jestli byste mi pomohli bylo by to fakt husty.koupil jsem si wifi prijimac do miho stolniho pocitace,dal sem ho do USB nainstaloval CD co k tomu bylo,ale mam windows millenium a asi to nema ovladace na ten prijimac,a nevim jak je na instalovat,a co vsechno udelat abych se pres ten wifi prijimac napojil na internet...diky moc,mila

drivery na "me" to kupodivu mívá, ale nečekej že to vůbec testují, nedojbože na českých winme že to fak chodí.
problém může být taky doma - do windows někdo zapomněl nainstalovat driver chipsetu základní desky, a periferie pak nechodí.
a skoro bych se vsadil, že ty win me neznají šifrování wpa, čili spíš budeš dělat providera sousedům. no jak chceš.

Len poznámka, ak tvoj PC je tak starý ako ten operačný systém nemusí ťa trápiť že nie je podporovaný. Staré dosky majú porty USB 1.1 a v tých ti ten nový adaptér fungovať nebude. Je málo pravdepodobné aby na tej starej doske boli porty USB 2.0, samozrejme ak nemáš prídavnú kartu PCI s USB ver2.0 slotmmi.