Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mobil na 2 sim karty???

zdravim mam takovi proble jelikož používám 2 mobily a už mě nbaví je nosit stalále oba dva usebe jestli nějak jde na normální nikii n 95 nebo samsung corbi aby funkoval jeden z nich na 2simkarty???

děkuji za radu

na niektoré nokie sa dodáva priamo od výrobcu upravený spodný kryt na dve sim-karty,ale sú to len vybrané typy nokií,podobné úpravené kryty ponúka aj sony-ericsson a ponúkal zaniknutý siemens/resp.jeho divízia mobilných telefonov/,inak zostáva už len to,čo tu bolo uvedené ako odkaz,ale počítaj s tým,že pokial vysekneš čip zo sim karty ,aby vliezol do toho adaptéru,prídeš o "výrobné" číslo sim karty,takže upravená karta bude nepoužitelná v prípade,že si v budúcnosti budeš chcieť aktivovať mobil banking a podobné služby

to už si musí overiť u svojho operátora,niektorí pri vydaní novej počítajú k cene novej sim aj zmluvné pokuty ap,to už sú len technické detaily,s ktorými treba ovšem počítať.....ale Tvoj odkaz na ten adaptér je jedno z najjednoduchších riešení problému a to je podstatné.....

ja mam skusenost so samsungom sgh 880(ostatne sme zavrhli koli vyrobcom). zvuk v reproduktore je strasne skresleny. dalej mi vadilo, ze tam skoro nic nejde(flash,...) a divna organizacia v hudobnej kniznici.
ja byt tebou radsej 2 nokie(napr 5310xm su dost tenke) ako hentake nepodarky.