Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Winamp 5.1 zvuk

Nepoznate niekto nejaky plugin pre winamp aby mi hrali aj pri stereo pesnickach vsetky repraky? Zvukovku mam SoundBlaster Live 5.1. Napriklad v mediaplayeri mi to ide, len by som chcel aby to islo aj vo winampe.

A co ti brani nainstalovat originalni soft k Livce? PlayCenter v tandemu s creativimi ovladaci to zvladne... 8-) Osobne WinAmp nepouzivam, ale u kamose (ktery ho preferuje) jsem to resil instalaci ffdshow a jeho nastavenim (Audio Decoder Configuration). Samozrejme musi byt tento kodek nastaven jako implicitni...