Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Potřebuju rozjet FAX a Microsoft mail...

Potřebuju na počítači WinXPPro + MS Office 2003 nutně v programu MS Outlook 2003 zprovoznit FAX a Microsoft Mail. Žádná taková možnost tam ale nikde není (na rozdíl od staršího Outlooku 2002). Obojí SW je legální a nemůžu tam instalovat žádné další programy (doplňky Windows či Office se nepočítají).

Mě ten fax jel samostatně z příslušenství. Vzhledem k tomu, žes nenapsal v podstatě nic jiného, než že ti nejde zprovoznit, těžko něco věštit.
Napiš alespoň, co se stane, když klikneš v Outlooku na poslat fax, jestli jde vůbec napsat a nejde třeba odeslat, jestli to máš nastavené na ten svůj faxmodem, jestli to vyhazuje nějaké hlášky a jaké...