Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Částečná ztráta zvuku

Přišel jsem o zvuk ve Skype a částečně v EA hře, přehraju mp3 ale v kvalitě mag.pásky z roku 82.A to vše pouze ve sluchátkách, reproduktory jedou normálně.
Provedl jsem obnovení systému do bodu kdy to běhalo v pohodě,aktualizoval jsem všechny ovladače,zkontroloval asi tisíckrát konektory a nastavení.Bez úspěchu,pomalu začínám propadat malomyslnosti,prosím pomoc!!!

Já nevím, jestli oba myslíme to samý, jelikož chápání je asi na trochu jiné úrovni, než tvoje vyjadřování, asi na tom budu muset zapracovat.
Takže znovu:
Kam zapojuješ reprobedny - přímo do zvukovky?
Kam zapojuješ sluchátka? Do zvukovky, nebo přes reprobedny?
Při zapojení přímo do zvukovky to taky blbne?
Jaký máš reprobedny? Stereo, nebo vícekanálový?
Má tvoje zvukovka nějaký SW, kde se dá upravit nastavení?
Nemáš v tom SW nastavený nějaký prostorový efekt?
Dříve to fungovalo normálně?

A odpověz prosím na každou otázku a každou odpověď dej na nový řádek, ať to pochopím, dnes je můj mozek trochu slabší na prsa a nemusel bych ty informace přefiltrovat.