Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pojede OS Windows 98?

Dobrý den premýšlím o instalaci staršího operacniho systemu do meho PC abych mel vyssi vykon na hry... momentalne mam 2 sestavy .....1. a platforme INTEL je to...INTEL core2 duo 2,32Ghz Radeon HD4670 2gb ram....3. pc je Athlon 3200 s graikou HD4870 a 1gb ram pujde to nainstalovat? a o kolik procent bude narust vyykonu abych rozjel GTA4 misto na stredni naplno... dekuji za odpovedi.

Rozject GTA 4 naplno ve Windows 98 ? :DD já si chci pořídit CPU core 2 quad nebo jiny 4jadro kartu alespon 1GB a budu rád když mi to poběží tak nák normálně alespoň na střední detaily,jinak GTA4 rozjedes v XP SP3 a lepším,anebo zkus rovnou Windows 95 :D