Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odistalování programu

Ahoj lidi, mám problémek,odinstaloval jsem přes CCleaner Eseta a chtěl jsem zkusit jiný antivir, ale je problém že mi hlásí v centru zabezpečení že Eset pořád dál chrání tento počítač(malware,firevol atd.)Prohledal jsem celý komp ale nikde není,když jsem chtěl teda jenom zkusit ten druhý antivir tak taky hlásý že je tam nod. Počítač jsem resetoval a pořád nic. V programech po spuštění není psaný ani ve spávci úloh není že by byl puštění. Tak nevím. Mám vistu 32 bit. Nějaký nápad, jinak předem dík za radu.

přes CCleaner Eseta

Copak onen Eset nenabízí standardní odinstalační rutinu? Ani přes Ovládací panely -> Přidat/odebrat programy nešel odinstalovat? Když si rozvrtáváš systém různými hyper super cleanery, tak máš co ti patří.
Zkusil bych:
- Eset nainstalovat, a korektně odinstalovat
- bod obnovení