Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Otevřít v programu - vše se otevírá v PSPadu

Dobrý den potřeboval bych za uši, ale to mi zrovna nepomůže. Takže bych měl prosbu hrál jsem si s nastavením pc a někde jsem něco nastavil a teď se mi při snaze otevřít např. obrázek, za použití Otevřít v programu->Zvolit program automaticky spustí PsPad to znamená ,že si nemůžu vybrat v jakém programu bych měl obrázek otevřít.
Za radu předem děkuji.
Změna předmětu, původně: Otevřít v programu (Kráťa)

ahoj ja mam podobný problem a to ten že... když otevřu např skype tak mi to otevře poznámkovy blok protože když sem u ink souboru dal otevřít v programu vybral tan malovaní tak se mi to bohužel dalo na všechny veci teda vetšinu nevíte nekdo co stím?

Ano taky tet řeším tu samou chybu ve windows Home Premium , Brácha od přítelkyně taky dal u nějakého souboru otevřít v programu a dal tam Google Chrome a už se nejde toho zbavit což je pruser pač mi nejde ani otevšít díky tomu nabídka start a já musím všechno řešit přes nově vytvořenou složku :D