Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sekání PC

Zdravím..mám takový problém.. Počítač se mi od včerejška začal sekat..no spíš zamrzavá, když jsem na internetu..a pak prohlížeč nejde ani vypnout a prostě nejde s tím nic dělat, takže musím restartovat..a to se mi stalo asi tak 5krát do hodiny..Pc jsem vyčistila, ale stále hučí a sekání přetrvává..Nevíte co s tím? Děkuji za každou radu..

no nejvíc má firefox (83 468kb)ale někdy mi vyjede až 300 000 a pak mám zatížený celý pc a sekne se to..ale i když používám google chrome, tak se sekne taky..a nejčastěji asi na facebooku.. a pak tam mám 5krát svchost.exe..a CPU mi strašně kolísá, ale nejčastěji je na vrcholu..