Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Displej na notebooku Asus X61 se chvěje a klepe

Chtěl jsme se zeptat odborníků zude na tomto fóru, nevíte čím to může bejt, mám nový noťas, asi půl roku a už nejméně 2-3 měsíce se mi občas seká obraz, prostě se klepe,chvěje atd.. někdy dýl někdy jen chvilku, většinou ale při supštění, pak to běží třeba x hodin bez problému...Děkuji za odpověď.. Tip noťase mám ASUS X61Sseries..

Místo těch dvou teček by bylo vhodné napsat výstižně předmět
Změna předmětu, původně: Obraz.. (host)

taky mi to jednou za čas tak problikne .. jednou mi to skákalo i pár sekund jak divé .. a četl jsem na internetu, že to dělá spoustě lidí .. a reaguje to taky na pohyb displyem .. jenže někdy jo a někdy ne a to je na tom hodně divné