Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém aplikácie v C++

Zdravím mam problém z errorom aplikácií presnejšie jednej aplikácie.
Toto je error log ktorí sa opakuje cca každé 2 hodiny.

Názov chybovej aplikácie: mangosd.exe, verzia: 0.0.0.0, časová značka: 0x4aba4c2b
Názov chybového modulu: MSVCR90.dll, verzia: 9.0.30729.4926, časová značka: 0x4a1743c1
Kód výnimky: 0xc0000417
Odstup chyby: 0x0006c955
Identifikácia chybného procesu: 0x1828
Čas spustenia chybnej aplikácie: 0x01ca70e61458be85
Cesta chybnej aplikácie: C:\Abyssal RC2\mangosd.exe
Cesta chybného modulu: C:\Windows\WinSxS\x86_microsoft.vc90.crt_1fc8b3b9a 1e18e3b_9.0.30729.4926_none_508ed732bcbc0e5a\MSVCR 90.dll
Identifikácia hlásenia: 7db74036-dcec-11de-ae50-001d921883b2

Vedeli by ste mi poradiť čo spraviť?
Info:
OS: Windows 7 32-Bit
Ide o aplikáciu napísanú v C++ a doteraz nepadala nikdy každé 2 hodiny žiadne zmeny v PC ani na APP neboli spravené.
Vopred Ďakujme

Nejake zmeny tam byt urobene museli. Ked nie umyselne, tak potom virom, alebo instalaciou niecoho co prepisalo tu .dll na inu verziu. Takze napr. over si CRC (alebo porovnanie podla obsahu) toho exe oproti zalohe alebo original mediu alebo odkial to mas ci neni zmenene virom, a skus nainstalit najnovsie Microsoft Visual C++ runtime (http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?Fa milyID=9b2da534-3e03-4391-8a4d-074b9f2bc1bf&displa ylang=en).
Prip. skus preinstalovat tu aplikaciu, nech pripadne obnovi tu dll na verziu ktoru potrebuje. Vseobecne moze byt (resp. je len sa doteraz neprejavila) chyba v aplikacii, kontaktuj autora aplikacie.

Najjednoduchšie bude nahlásiť chybu autorovi.

Môžeš použiť Dependency Walker a zistiť, na ktorej presne verzii MSVCR90.dll je ten program závislý. Potom sa snáď bude dať vymýšľať, čo s tým ďalej.

Prinajhoršom môžeš tú aplikáciu spustiť v debuggeri (Visual Studio) a počkať, kým nespadne. Potom uvidíš, kde to spadlo a volanie ktorej funkcie spôsobilo pád. Chyba nemusí byť v knižnici MSVCR90.dll, ale ten program mohol zavolať nejakú jej funkciu s nesprávnymi parametrami.