Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záloha programů

Dobrý den, blbne mi PC a budu ho muset dát nekěm přeinstalovat. Fotky, hubdu, filmy mám zálohované, jen mě zajímá: když mám Adobe Photoshop a zkopíruju si ho na přenosný disk, znovu ho nahraju do přeinstalovaného PC, bude program fungovat? Děkuji.

Takže musím opět od někoho sehnat originál a kód a nahrát to?
Instalační CD může být použito na 3 instalace. Instalovalo se to na její a na moje PC. Znamená to, že toto bude 3. instalace a pak už jej nelze použít?