Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Účet XP

Čau.prosimvás co je?měl sem na počítači normálně účet Administrator a vytvořil sem novej účet.Restartoval pc a účet Administrator nikde!Co to má znamenat?
V dociments and settings složka Administrator je,ale samozřejmě,že přístup byl odepřen.Přitom tam mám všechny důležitý věci.
Prosím poraďte.děkuju.

používat přímo servisní účet administrator pro klofání dokumentů a ukládání fotek není nejlepší nápad - ostatně pokud nejde o velmi soukromé dokumenty, je nejlepší je mít mimo profil - nejlépe na jiném logickém disku.

jinak zobrazení přihlašovací ikony administrator:

REGEDIT4

; Admin na welcome page
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon\SpecialAccounts\UserList]
"Administrator"=dword:00000001