Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak zjistím bity

Můžu mít tupej dotaz jak nejjednodušejc zjistit kolika bit desku mám, lépe řečeno jakej sytém 32 nebo 64 bit můžu do počítače nainstalovat

jestli můžu poprosit jak u Maca tak u PC diky moc

mám starej křumpl pentium 4 cpu 2,6GHZ

Těch 2,6ghz bylo alespoň 5modelů. Některý tyhle intely to rozšíření na 64BIT mají, některé ne. Buď to zjistíš tak že budeš znát přesnej model procesoru nebo by to měl zjistit program cpu-z. Obecně bych spíš volil 32bit, ta přidaná podpora pro 64bit OS bude dle mě narychlo spíchlá a pomalejší než třeba u c2d.