Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Soutěž 12/2009 s Acronis

I tento měsíc tři z vás získají skvělý soft Acronis True Image Home 2010 CZ.

1) Jak se jmenuje program z rodiny Acronis umožňující snadné sloučení
diskových oddílů beze ztráty dat?

2) Které ze záloh nejsou na sobě závislé - inkrementální nebo diferenciální?

3) Jak se jmenuje Acronis doplněk potřebný k přenesení systému na stroj
s odlišným hardware, tzv. Migrace P2P?

Nápovědu získáte na stránce Acronisu, jejich znalostní databáze se opravdu povedla.

Odpovědi posílejte na: soutez(@)poradna.net

Prozatím správně odpověděli:

1) Adam Eva 2) Frant. Hof. 3) ajavar 4) Pavel V. 5) JOJO86 6) Petr_PM 7) msx
8) Radek Kl. 9) vger 10) Jan Sch. 11) Dave 12) Jar. M. 13) kdedak 14) gd
15) Rumpik 16) wikan 17) jano47 18) Platt