Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spojení PC s notebookem pomocí Wi-Fi za účelem sdílení internetu

Ahoj,

mám dotaz týkající se propojení PC s notebookem.

Na jednom z PC totiz mam AnyData CDMA modem a rad bych, aby tohle pripojeni k netu sdilel i notebook.

Jenze nevim, jak toho dosahnout. V PC mam Wi-Finu, v notebooku PCMCIA kartu, ale aby ty pocitace chytly, to uz se mi nepodari?

Nevi z vas nekdo, jak toho uspesne docilit, abych mohl i na notebooku mit net?

Diky za pripadne info.

:-) Jen jsem te chtel navest, jakym smerem se mas dal ubirat. Na PC, pevne pripojenem k Netu, potrebujes nainstalovat SW router - smerovac, ktery ti umozni sdilet Internetovou lajnu s ostatnimi pocitaci v siti (routing WAN/LAN). V navaznosti na tvuj specificky HW (WiFi) musi umet vytvorit tunel mezi modemem, pripojenym k Netu, a sitovkou, kterou budes pripojeni dal distribuovat. Zamerne jsem neuvedl presny nazev/jmeno routeru, neb by to IMHO (J.) hranicilo s piratstvim (ony ty programy vetsinou nejsou zadarmo a nechtel bych byt za zlodeje ;-)). Pouzij vyhledavac, jiste najdes...

Tak nevím jaké zkušenosti má kolega mif, ale já sdílím bez jakéhokoliv softu přídavného bez AP "peer to peer" úplně všechno.
Konkrétně mezi PC, které je vybaveno diskovým polem (220 GB - dnes běžné) tiskárnou a připojením na net a mezi notebookem.

Funguje mi to skvěle a mám tam i 128bit WEP ochranu.

Žádný další software jsem k tomu nepotřeboval, ale musí se umět a vědět co a jak nastavit.

Hele. Zrovna mi spadl systém na serveru, který jsem tam měl asi pět let !!!!!!
Nemusím rozepisovat různá nastavení atddd... a další věci ! 3-[3-[:-[3-[

Mimo to se snažím utřídit jeden kód do JavaScriptové aplikace. A zítra jdu na zkoušku kde mě asi opět vyhodí !!!!

Jsem opravdu nas*aný a momentálně nemám k dispozici ani ovladače pro WiFi síť.
Jsem ten nejnešťastnější člověk na světe !!!!
ICQ nefunguje, nefunguje mi tady vůbec nic !!!

Klíčem je vytvořit AD-HOC síť na obou adaptérech a taky použít správné IP adresy ]:(]:(]:(

Hele jestli budu mít zítra čas a jestli se mi rozjede ICQ, kde mám řadu důležitých kódů tak je to:

Čus :x: