Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volant k PC

Dobrý den, prosím mám zase dotaz. Chtěl bych si koupit ke stolnímu PC volant s pedály. Prosím, máte s tím někdo zkušenosti? Nikdy jsem to na tom nehrál, ale mám velice rád závodní hry, tak bych to chtěl zkusit. Díval jsem se tady na tyto: http://www.mironet.cz/logitech-formula-force-ex--v olant--vibrace--usb+dp47505/
Zkuste prosím poradit, kdo s tím hrál, jestli jr to vyhovující, nebo jestli to má vůbec smysl to kupovat. Jak říkám, nikdy jsem na tom nehrál, tak nevím, jaká je ta citlivost atd... moc všem děkjuji za rady... s pozdravem David

já bych si být tebou koupil volant s force feedback(nebo tak nějak se to píše). Znamená to, že má volant v sobě motorky, který ti v závislosti na tvojí rychlosti, prudkosti zatočení a bůhví čemu ještě klade při zatáčení větší odpor. Většina nových závodních her tuto funkci podporuje