Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem formát hudby na CD discích

čau. I když vím že se to moc počítače netýká ale mohl by mi někdo prosim poradit v jakem formatu je hudba na originalnich CDčkách s hudbou? Potřebuji totiž přetransformovat nějake MP3 do toho klasického formátu aby mi to pak jelo na radio přehrávači , který nepodporuje MP3 a další formáty kromě toho klasického. Program na to už mám ale nevim jeký to je ten formát. Díky

Program na to už mám

a kterypak??
jo, tato funkce je primo soucasti windows, windowsacky media player umi ripovani i vypalovani audio CD :-)
tip na jiny program: http://www.slunecnice.cz/sw/ashampoo-burning-studi o-free/ myslim ze tahle free verze umi palit i audio CD, ale nezkousel jsem, mam verzi pro, ta to zvlada, jinak na tyhle a jine srandy pouzivam vynikajici program Easy CD-DA extractor, prevody audio formatu, rippinng, vypalovani, obsahle moznosti nastaveni, nema chybu.:-)

Stáhni si Burrrn: http://www.softpedia.com/progDownload/Burrrn-Downl oad-19908.html
Nástroj sloužící k vypalování hudebních cédéček z takřka libovolných zvukových souborů

Tento drobný nástroj umožňuje vypálit audiocédéčka včetně podpory CD‑Text z rozličných audiosouborů uložených na pevném disku. Nástroj podporuje tyto audioformáty: WAV, MP3, MPC, OGG, AAC, MP4, APE, FLAC, OFR, WV, TTA; dále playlisty M3U, PLS, FPL a takzvané „cue sheets“. Burrrn z těchto formátů přečte také všechny typy značek (včetně značek APE v MP3). Pokročilý uživatel může přidat i další dekodéry a také měnit parametry stávajících. Program dovede též analyzovat hlasitost jednotlivých skladeb a upravit ji tak, aby celé vypalované CD mělo jednotnou úroveň hlasitosti.Je i ve slovenském jazyce. Jen cca 2,1 MB velký.