Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem airdumb-ng?

Prosím o radu stáhnul jsem si aircrack-ng a podle jednoho navodu bych mel nejprve spustit airdumb-ng ale kdyz na nej kliknu otevre se a okamžitě se zavře pomocí Print screen se mi podařilo zachytit co je tam napsáno. Poraďte prosím někdo čím to je a jak to spravit? Nešlo mi to ani na předchozím notebooku a ted na jiném mi to taky nejde. [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4237/87089 232.th.jpg[/IMG]

V příkazovém řádku jsem nikdy nic nedělal jak přesně to tam zadám ? Cesta k airdumpu-ng je C:\Users\Daniel\Desktop\aircrack-ng-1.0-win\aircra ck-ng-1.0-win\bin\airodump-ng takže mám zadat tohle a za airodump dát wlan0? Takže .....aircrack-ng-1.0-win\aircrack-ng-1.0-win\bin\a irodump-ng wlan0 ?

dobrá už sem to otevřel ale když napíšu potom co se to otevře pod to no interface specified C:/user/Daniel> TOTO TAM UŽ JE::::: a ja zato napisu wlan0 tak to napíše wlan0 není názvem vnějšího ani vnitřního příkazu, spustitelného programu nebo dávkového souboru. Co stím?

Ve škole máme wifi heslo nám dá učitel informatiky jenže ho každej měsíc mění kvůli tomu aby když ho každej dá několika lidem tak se tam pak nechodily připojovat a nebaví mě každej měsíc ho hledat po škole a schánět heslo.

Tak výbava se dá koupit pokud je potřeba jestli je tedy řeč o wifi přímači s externí anténou a já nevim co dál. A znalosti snima je to horší, ale po večerech mám celkem dost času a nemyslím si že to je něco extrémně složitého co by se nedalo naučit samozřejmě si nemyslím, že všechny věci týkajcí se zabezpečení sítí prolomení a všeho okolo pochopím za týden či měsíc, ale jelikož mě celkem baví učit se nové věci týkajcí se pc a mám na to i čas tak bych to vše chtěl pochopit. Jenže zatím za 2 dny co se o to zajímám sem nenašel pořádný podrobný návod v cz který by mi k tomu pomohl proto bych byl rád za nějaké ty odkazy na weby s materiálem který by mi umožnil pochopit alespoň základ jen abych dokázal alespoň takovýhle základ jako je prolomení WEP klíče. Nejde mi o to abych jezdil po ČR a připojil se k jakékoli sítě spokojím se stím když se připojím ve škole a to je asi tak vše po čem toužím pokud mě to zaujme a naučím se toho víc tak budu jedině rád. Jinak např. na to abych se podíval na e-mail nebo odeslal nějaký dokument mi stačí připojení pomocí mobilu a datového kabelu, ale jelikož doma mám paušální internet tak dlouhodobé připojení přes mobil není nejlevnější protože platím za množství přenesených dat. Pokud někdo pošlete odkaz na nějakou tu www stránku která by mi pomohla tak budu jedině rád.

Strasne si protirecis. Si male dieta, co si naslo novu hracku, ale nema trpezlivost sa naucit s nou hrat.
- airdumb-ng neexistuje mozno pre dumb and dumber jedincov, ostatne deti dumpuju
- pokial odmietas anglictinu a hladas nieco v cestine rovno sa na to vykasli
- vybava sa kupit neda, najvacsou vybavou je know-how, co sa tyka hw a sw staci ti nb s wifi kartou beziacou pod linuxom a s rozumnym chipsetom, pre ktore su stabilne ovladace
- samozrejme musis mat chut ucit sa, ale uz to, ze si napisal, ze hladas navod v cz vzbudzuje u mna silne pochybnosti, ze to dotiahnes do vitazneho konca.
- ak sa budes silou mocou drzat win platformy budes musiet vyvinu 2x vacsie usilie na dosiahnutie ciela.
- idealne je najprv si nastudovat nieco o sposobe autentifikacie a slabych strankach wep/wpa a az potom zacat nieco riesit a aj to najskor doma na svojom ap, pretoze anpr aktivna injektaz robi dost bordel na sieti, takze sa moze stat, ze za o kludne schytas od niekoho;o).

Zajimalo čím si protiřečím? Nevím kolik je vám, ale je klidně možné, že jsem pro vás ještě dítě i když málé už asi ne. omlouvám se za to že jsem si špatně přečetl název a místo airodump sem napsal airdump. Angličtinu neodmítám ale jelikož dokážu v textu přeložit každé třetí slovo a zbytek si musím domýšlet tak si moc nepočtu. Na svém ap to samozřejmě mám v úmyslu zkoušet. A win platformy se nijak nedržím mám i Linux ale nepoužívám ho spouštím ho jen když je to nutné.

Ja jsem resil domaci IPTV nekolik tydnu a to pomoci ruznych programu, ke kterym nebyla dokumentace temer ani v anglictine. Vitej ve svete IT. Hlavnim nosnym jazykem informaci je anglictina. Uprimne, bavil jsem se hackovanim WEP siti asi dva dny, na linuxu se sitovkou, ktera to umoznovala. Nepodarilo se mi nikam prolamat. A to nejsem zacatecnik. Doporucuju se opravdu obrnit trpelivosti a nadsenim pro vec, pokod hodlas nekam pokrocit.