Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obnovení systému

Dobrý den,
prosím vás o pomoc,mám wind.xp-home a po přeinstalaci si nemůžu nainstalovat nový wind.media player,hlásí mi,že mám zapnout obnovení systému a já nevím jak.
Prosím,poraďte.
Velice pěkně děkuji,.
Hana

děkuji za odpověď,to jsem udělala prvně,ale nemám tam Vlastnosti systému,pouze:
obecné,název počítače,hardware,upřesnit,vzdálený přístup,automatické aktualizace.
Nikde z nich nebyla možnost vlastnosti systému.
Děkuji,.

Nezlobím se. :-)

Je divné, že tam ta záložka chybí, ve výchozím nastavení by tam měla normálně být. Někdo to vypínal nebo ručně upravoval instalaci těch XPček? Nebo jsi měla v počítači virus? Ten by to taky mohl způsobit.

Řešením je úprava registru, což bych ale začátečníkovi nedoporučoval.

Solution:

In order to restore your system restore tab, you will need to edit the registry. Be sure that you make a backup copy of the registry prior to making any changes.

Go to Start>> Run. Type in: regedit [Enter]

Navigate to the following registry key;

HKLM\Software\Policies\Microso­ft\Windows NT\SystemRestore

Single click once on the entry; "SystemRestore" to empty its contents into the right pane.

Find the entry "DisableSR", right click on it and delete it.